Dětské zboží

 
1500
1501115001501
 • smartík2 Kód: 3184
  Skladem (2 ks)

  V notebooku je 84 vzdělávacích aktivit například angličtina.
  Počítač se snadno obsluhuje, má mluvený doprovod. Snadná volba všech aktivit a her pomocí kolečka a číslice pod zvolenou hrou Vzrůstající obtížnost, skóre a motivace k lepším výkonům…
  Komunikuje s dítětem prostřednictvím obrázků na displeji, hlasu, hudby ve vysoké kvalitě a zvukových efektů. Má širokoúhlý LCD displej, pro snadné malování. Funkční myš Volba aktivit pomocí kolečka. Klávesnice je česká.
  CVIČEBNICE - Speciální funkce, při které se cvičebnice používá. Obsahuje 250 barevných obrázků, které prohloubí dětskou slovní zásobu. Výuka psaní 250 slov v češtině a v angličtině. Dítě se zlepšuje v psaní nových slov spojených s každodenním životem: divoká zvířata, povolání, lidské tělo a další. 
  UPRAVENÉ METODY UČENÍ - Vybrané aktivity, které pomáhají při vývoji myšlení dítěte. Snadná volba her s mluveným vysvětlením jak postupovat.
  SOFTWARE VYHOVUJÍCÍ POTŘEBÁM DÍTĚTE - Vychází ze základních možností dítěte, procvičováním se dítě zlepšuje a zdokonaluje. Výuka je závislá na zájmu dítěte o hru a sebevzdělávání se. Kompletní vysvětlení každé aktivity s vysvětlujícím obrázkem.
  VHODNĚ NAVRŽENÝ DESIGN PRO DĚTI - Česká klávesnice v abecedním pořadí, snadný přístup ke všem aktivitám a hrám Velkokapacitní čip, který obsahuje velkou databázi mluvených frází a obrázků. Displej s vysokým rozlišením pro kvalitní zobrazení vysvětlujících obrázků a doprovodné zvuky ve vysoké kvalitě.

  Původně: 2 399 Kč
  Ušetříte: 899 Kč (–37 %)

  1 500 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem